Czy Twoja twarz brzmi znajomo?

Czy istnieje dobra pielęgnacja przeciwzmarszczkowa?

Często kosmetyki i zabiegi na twarz nie wystarczają. Nadal jesteśmy niezadowolone ze swojego wyglądu. Ciągle chcemy coś poprawić, zmienić, tu dodać, tam ująć. Jeśli odnajdujesz się w tym opisie, to najwyższy czas zastanowić czego chcesz.

Zastanów się uczciwie co chcesz zobaczyć w lustrze? Swoją twarz czy twarz najgorętszej modelki, a może usta piosenkarki z Karaibów i pośladki mieszkanki wybrzeża Kości Słoniowej?
Czym są ideały piękna? Wzorem, modelem, sumą cech pożądanych? Zmieniają się dosyć często, bo już nie przynależą od epoki, ale bardziej do dekady, a nawet sezonu. Inspirowane przez świat mody, sławne osoby czy trendsetterki. Może warto zastanowić się dwa razy czy ślepo za nimi podążać? Zwłaszcza, gdy na szali jest nasza unikatowość. I nie chodzi o to, że możemy stać się ofiarą kosztownych zabiegów, powikłań i problemów zdrowotnych. Warto pamiętać, że ideały dają nam obraz iluzji doskonałości. Tymczasem doskonałość jest w nas, gdyż każda nasza prawdziwa twarz jest jedyna, niezastąpiona i nieporównywalna z nikim innym.

Abyśmy więc same ze sobą czuły się wystarczająco piękne, musimy zwróć uwagę na kluczowy element tej układanki, czyli jaki mamy stosunek do siebie.
Być może największa nasza praca polega pokochaniu się takimi jakimi jesteśmy i uwierzeniu, że jesteśmy doskonałe takie jakie jesteśmy.

Nie chcę nikogo zniechęcać do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Wręcz odwrotnie…
Jeśli lubisz swoją twarz, ale widzisz jej defekty to chciałabym Ci podpowiedzieć naturalną metodę, dzięki której możesz modelować twarz oraz zapobiegać oznakom starzenia.

Jeśli zaczniesz dbać o siebie w sposób zrównoważony, ćwicząc mięśnie, masując twarz, zmieniając nawyki na takie, które służą urodzie, obiecuję Ci, że zmieni się Twój stosunek do obrazu w lustrze. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego jak wpływ na swój dobry wygląd i dobre samopoczucie. Dlatego zachęcam Cię do dołączenia do grupy na FB „Bez zmarszczek siłami natury”, gdzie codziennie rano możesz ze mną ćwiczyć mięśnie twarzy oraz zdobywać wiedzę na temat nawyków, które sprzyjają urodzie. Możesz nie zdawać sobie sprawy jak niewiele trzeba, aby zmienić twarz na zrelaksowaną, pogodną i piękniejszą.

Codziennie będę Cię zachęcała, abyś była swoją najlepszą wersją.
Zachęcam Cię również do skorzystania z poduszki przeciwzmarszczkowej Beauty Queen Pillow, dzięki której w czasie snu twarz nie jest zgniatana, ale regeneruje się bez zagięć na boku policzków.

Współczesna narracja o pielęgnacji mówi o akceptowaniu siebie i czerpaniu satysfakcji z tego co mamy, a wszystko sprowadza się do mianownika, że szczęśliwa kobieta promienieje radością, a uśmiech odejmuje nam co najmniej 10 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *