MAGIA KSZTAŁTU PODUSZKI

Zastanawiasz się jak w naturalny sposób możesz zapobiegać powstawaniu zmarszczek? Jest coś o czym warto wiedzieć… W trakcie spania na boku powstają zmarszczki od zgniatania skóry twarzy. Możesz ich uniknąć używając specjalnej poduszki przeciwzmarszczkowej Beauty Qeen Pillow. Jej działanie anti-aging polega na wykorzystaniu odpowiedniego kształtu.

Śpimy średnio ¼ życia lub więcej. Jest to czas na regenerację wszystkich organów, układu nerwowego oraz odnowę komórek skóry. Niestety nawyk spania na boku sprawia, że ten czas nie jest w pełni wykorzystywany do odnowy.

Od spania na boku powstają zmarszczki przecinające brew, oko, biegnące od kącika oka w kierunku policzka, mogą zaznaczyć się pionowe zmarszczki na policzku, a nawet zmarszczki na nosie i wokół ust. Spanie na boku na zwykłej poduszce dodatkowo pogłębia bruzdy nosowo-wargowe.

Można tego uniknąć używając profilowanej poduszki przeciwzmarszczkowej Beauty Qeen Pillow. Jej działanie anti-aging polega na wykorzystaniu odpowiedniego kształtu. Specjalnie wyprofilowane wycięcia w poduszce przeciwzmarszczkowej sprawiają, że podczas snu policzek nie jest zgniatany, a w efekcie na naszej twarzy nie utrwalają się zagięcia czy pionowe zmarszczki senne.

Zalety profilowanej poduszki przeciwzmarszczkowej do spania Beauty Queen Pillow:

  • zapobiega powstawaniu zagięć skóry na policzkach, a w konsekwencji zmarszczek i bruzd od spania
  • chroni wrażliwą skórę twarzy przed podrażnieniem od pocierania przez tkaninę (także przed rozwojem trądziku)
  • zabezpiecza przyklejone rzęsy przed zniszczeniem w czasie snu
  • przyczynia się do lepszego wchłaniania preparatów pielęgnacyjnych w skórę (a nie w poduszkę)
  • dolne wycięcie w poduszce Beauty Queen Pillow jest dostosowane do anatomii szyi, przez co nie jest ona uciskana w czasie snu.

Działanie poduszki polega na zapobieganiu powstawania zmarszczek, czyli innymi słowy na profilaktyce przeciwzmarszczkowej. Poduszka nie zastąpi kremów, masaży ani ćwiczeń twarzy. Jest jednym z kroków świadomej pielęgnacji twarzy metodami naturalnymi.

W tym filmie opowiadam o drodze, którą przeszłam pracując nad poduszką przeciwzmarszczkową Beauty Queen Pillow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *