Body Positive

Wiele ostatnio mówi się w przestrzeni publicznej o „body positive”.
Przepływająca przez media fala poruszająca kwestę akceptacji własnej fizyczności. Jest to dla mnie inspiracją do przyjrzenia się jaki mam stosunek do swojego ciała, zachodzących w nim zmian, a tym samym do upływu czasu.

I wiem, że w moim przypadku będzie to wiązało się z pytaniem w jakiej formie chcę żyć. Czy i ile czasu mogę sobie poświęcić oraz jak mogę najlepiej przygotować się na upływ czasu.

Czy powinnam się krępować przyznaniem do tego, że chcę wyglądać młodo, mimo tykania zegara?
Przyznam, że sporo czasu poświęcam na ćwiczenia i pracę z ciałem. A nawet uczyniłam z tego coś więcej, gdyż zaczęłam aktywnie upowszechniać wiedzę na temat naturalnych sposobów na zachowanie młodości oraz zbudowałam wokół tego swoją działalności biznesową pod brandem Beauty Queen Pillow.
Chętnie mówię i pokazuję o tym jak likwidować zmarszczki mimiczne. W jaki sposób zmieniać nawyki, aby przedwcześnie nie postarzać się na skutek wpływu nawyków, takich jak spanie na boku czy utrzymywanie złej postawy ciała. A także instruuję jakie ćwiczenia i masaże stosować, aby przeciwdziałać sile grawitacji oraz zmianom wynikającym z mimiki twarzy.Piszę oraz publikuję filmy instruktażowe na funpage oraz na stronie Beauty Queen Pillow i w grupie „Bez zmarszczek siłami natury”.

Przyznam, że wraz z upływem czasu coraz łagodniej spoglądam na swoje odbicie w lustrze. Być może wynika to z regularnej pracy z ciałem. Codzienne ćwicząc mięśnie twarzy, poznaję jej lepsze i gorsze strony oraz uczę się wszystko z pokorą akceptować.

A w ramach ruchu „body positive” składam deklarację, że do końca będę kochać swoje ciało ze wszystkimi jego niedoskonałościami. Być wdzięczną za to, że powala mi doświadczać życia. Za to, że jest, kruche, silne, wrażliwe i opiekuńcze. Okazywać wdzięczność, że poprzez moje ciało codziennie doświadczam cudu życia. I dbać o nie, by dalej mi służyło i dawało radość.


IG/ TikTok @beautyqueenpillow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *